Центр досліджень

КЛС виконує функцію центрального контактного пункту для численних дослідницьких структур в Кошицькому і прилеглому  транскордонному  регіоні Словаччини, Угорщини та України.

КЛС це центр компетентності та ресурсів, який встановлює контакти між комплементарними академічними та інноваційними науково-дослідними організаціями  для використання потенціалу, що криється в поєднанні спільних зусиль та співпраці.

КЛС як контактний центр забезпечує можливість досягнення потрібного міжнародного визнання своїх членів у дослідницькій та інноваційній сфері науки про життя. Таке визнання суттєво сприятиме участі КЛС і його членів у міжнародних дослідницьких проектах та консорціумах.

 

Доступ

КЛС є шлюзом для організації і налагодження співпраці між Європейським Союзом та Україною в області наукових досліджень та інновацій. Кошице і Ужгород є, відповідно, найбільш східним і західним університетськими містами Європейського Союзу та України, і вже сама географічна близькість є чудовим фактором для реалізації успішної співпраці.

КЛС є контактною платформою для обміну та співробітництва в галузі наукових досліджень та інновацій між заінтересованими сторонами Європейського Союзу та України.